Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Paese Run For Cover Full Cover Concealer 9 ml

Çmimi fillestar
1,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,200 Lekë
Color

Korrektor kremoz, me mbulim të lartë dhe teksturë të lehtë.

Mjafton një pikë për të mbuluar të gjitha imperfeksionet.

Nuk copëzohet dhe lejon që të riaplikohet disa herë gjatë ditës.

2. Përbërësit

SKŁADNIKI/INGREDIENTS: AQUA, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, DIVINYLDIMETHICONE/DIMETHICONE/PHENYLSILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, ISODODECANE, C24-28 ALKYLDIMETHYLSILOXY TRIMETHYLSILOXYSILICATE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER,
SKŁADNIKI/INGREDIENTS: AQUA, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, DIVINYLDIMETHICONE/DIMETHICONE/PHENYLSILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, ISODODECANE, C24-28 ALKYLDIMETHYLSILOXY TRIMETHYLSILOXYSILICATE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, PEG-12 DIMETHICONE, CETYL PE
PHENEOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN,

  Paese Run For Cover Full Cover Concealer 9 ml
  Paese Run For Cover Full Cover Concealer 9 ml
  Paese Run For Cover Full Cover Concealer 9 ml
  Paese Run For Cover Full Cover Concealer 9 ml
  Paese Run For Cover Full Cover Concealer 9 ml
  Paese Run For Cover Full Cover Concealer 9 ml
  Paese Run For Cover Full Cover Concealer 9 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery