Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Paese Warm Crush Eyeshadow Palette 11g

Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,500 Lekë

Paleta nga Paese përmban 8 nunca mat dhe me shkëlqim për t'ju ndihmuar të krijoni një pamje fantastike. Në saj të kombinimeve që mund të bëni duke miksuar ngjyrat sipas kreativitetit tuaj, mund të arrini një grim të përshatshëm për periudhën e ditës ose për daljet e mbrëmjeve.

Tekstura kremoze përhapet në mënyrë perfekte në sy duke e bërë aplikimin tepër praktik për këdo.

Paleta ka edhe pasqyrë për të qenë e përshtatshme edhe kur jeni në lëvizje.1. Përdorimi

Aplikojeni me një furçë ose gisht. Mund të aplikohen edhe të lagësht.

2. Përbërësit

INGREDIENTS: TALC, ZINC STEARATE, MICA, KAOLIN, DIMETHICONE, LAUROYL LYSINE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCOS NUCIFERA OIL, SILICA, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, LYSINE, MAGNESIUM CHLORIDE, ALUMINUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, [+/-:
CI 77499, CI 77891, CI 77492, CI 77491].
02,03: INGREDIENTS: TALC, MICA, CALCIUM SODIUM BOROSILICATE, DIMETHICONE, BORON NITRIDE, ETHYLHEXYL STEARATE, PHENYL TRIMETHICONE, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, ZINC STEARATE, TRIHYDROXYSTEARIN
POLYBUTENE, COCOS NUCIFERA OIL, TIN OXIDE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, [+/-: CI 77891, CI 77491]

  Paese Warm Crush Eyeshadow Palette 11g
  Paese Warm Crush Eyeshadow Palette 11g
  Paese Warm Crush Eyeshadow Palette 11g

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery