Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Paese Wonder Glow Liquid Highlighter 100 ml

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,000 Lekë
Color

Formula inovative e lëngshme me pluhur perlash e bën efektin e theksuar shumë më intensiv.

Garanton një përfundim afatgjatë dhe plot shkëlqim.

Mund ta aplikoni gradualisht dhe të krijoni një pamje natyrale ose një shkëlqim intensiv metalik.

Është një produkt me shumë përdorime dhe mund të aplikohet në mollëzat, majën e hundës, harkun e kupidit, dekolte, shpatulla ose në të gjithë trupin kur përzihet me locion.

Mund të përdoret në një sërë mënyrash: Vepron si primer ose theksues kur aplikohet direkt në lëkurë.

1. Përdorimi

Është një produkt me shumë përdorime dhe mund të aplikohet në mollëzat, majën e hundës, harkun e kupidit, dekoltenë, shpatullat ose në të gjithë trupin.

  Paese Wonder Glow Liquid Highlighter 100 ml
  Paese Wonder Glow Liquid Highlighter 100 ml
  Paese Wonder Glow Liquid Highlighter 100 ml
  Paese Wonder Glow Liquid Highlighter 100 ml
  Paese Wonder Glow Liquid Highlighter 100 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery