Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Rovectin Anti-Irritant Barrier Repair Ultra Cream 100ml

Çmimi fillestar
6,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
6,800 Lekë

Ky krem ​​shumë i koncentruar rikthen jetën lëkurës jashtëzakonisht të dëmtuar dhe të ndjeshme pas kimioterapisë, lëkurës me ekzemë ose psoriasis.

 

Sasia e lartë e Rovectin Repair Complex që përmban ky krem ​​forcon intensivisht barrierën e lëkurës, e cila është më shumë se dyfishi i sasisë së linjës së tyre të përgjithshme të produkteve 

Kompleksi riparues i barrierës hidratuese Rovectin heq qelizat e vdekura të lëkurës dhe ndihmon në riparimin dhe rivendosjen e barrierës natyrale të lagështisë së lëkurës. Ky produkt gjithashtu përmban antioksidant Niacinamide për të përmirësuar dukshëm tonin e pabarabartë të lëkurës, linjat e imëta dhe rrudhat.

1. Përdorimi

Pas pastrimit, merrni një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në çdo zonë që ka nevojë për hidratim intensiv. Është i sigurt për t'u përdorur tek fëmijët dhe foshnjat.

2. Përbërësit

Water, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Methiocone, Niacinamide, Pentylene Glycol, Jojoba Esters, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Vynyl Dimethicone, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Hydroxyacetophenone, Hydrogenated Polydecene, Carbomer, Tromethamine, Allantoin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Xanthan Gum, Sorbitan Isostearate, Eclipta Prostrata Extract, Trideceth-10, Melia Azadirachta Flower Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Disodium EDTA, Hydrogenated Lecithin, Corallina Officinalis Extract, Polyglyceryl-10 Stearate, Moringa Oleifera Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ceramide NP, Avocado Oil, Castor Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Haematococcus Pluvialis Extract, Astaxanthin, Soybean Sterols, Linoleic Acid, Phospholipids

  Rovectin Anti-Irritant Barrier Repair Ultra Cream 100ml
  Rovectin Anti-Irritant Barrier Repair Ultra Cream 100ml
  Rovectin Anti-Irritant Barrier Repair Ultra Cream 100ml
  Rovectin Anti-Irritant Barrier Repair Ultra Cream 100ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery