Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Rovectin Aqua Peptide Serum 30ml

Çmimi fillestar
3,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
3,500 Lekë

 Serumi Aqua Peptide Rovectin është një zgjedhje ideale për ata që kërkojnë një përzierje të përbërësve hidratues dhe kundër plakjes. Është një serum ushqyes që hidraton thellësisht lëkurën, duke zvogëluar në mënyrë efektive shenjat e plakjes dhe linjat e imëta, falë përbërësve të tij të mbështetur shkencërisht që forcojnë barrierën e lëkurës, promovojnë shëndetin e përgjithshëm të lëkurës dhe një çehre të kujdesshme.

Përbërsit kryesor :
 

Argireline (Acetyl Hexapeptide-8) një peptid i studiuar gjerësisht i njohur për reduktimin e linjave të imëta dhe zbutjen e rrudhave.
Acidit hialuronik, trehalozës dhe vitaminë E siguron nivele optimale të lagështisë, duke rezultuar në lëkurë më të lëmuar.
Niacinamide, barazon strukturën e lëkurës dhe promovon një ton më uniform të lëkurës.
Adenozina vepron për të reduktuar shenjat e plakjes, pakëson skuqjen dhe zbut lëkurën e irrituar.

1. Përdorimi

Pasi të keni aplikuar një tonik ose esencë, masazhoni një sasi në fytyrë dhe qafë te produktit deri sa të përthithet plotesisht nga lekura . Ky produkt mund të përdoret në mëngjes edhe në darkë në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

2. Përbërësit

water, propanediol, glycerin, 1,2-hexanediol, niacinamide, isononyl isononanoate, adenosine, acetyl hexapeptide-8, arginine, sodium hyaluronate, malachite extract, aloe barbadensis leaf juice, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, polyglyceryl-10 laurate, polyglyceryl-10 myristate, caprylic/capric triglyceride, ammonium acryloyldimethyltaurate/vp copolymer, amodimethicone, trehalose, pvp, butylene glycol, ethylhexylglycerin, disodium edta

  Rovectin Aqua Peptide Serum 30ml
  Rovectin Aqua Peptide Serum 30ml
  Rovectin Aqua Peptide Serum 30ml
  Rovectin Aqua Peptide Serum 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery