Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Rovectin Cica Care Clearing Ampoule 30ml

Çmimi fillestar
2,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,900 Lekë

Një ampulë që qetëson lëkurën e irrituar dhe të sensibilizuar me Centella Asiatica dhe Calamine shumë të koncentruar. Madecassoside i patentuar përmirëson tonin e pabarabartë të lëkurës dhe pigmentimin inflamator.  

Rovectin Cica Care Clearing Ampula përmban një përqendrim të lartë 73% të Cica dhe qetëson butësisht lëkurën.

Madecassoside përmirëson tonin e pabarabartë të lëkurës dhe pigmentimin inflamator. Gjithashtu, ai ka calamine rozë, një anti-inflamator i shkëlqyer dhe trëndafili Damask, një antioksidant i fuqishëm me veti ndriçuese. Sidomos për puçrrat, ato përshpejtojnë shërimin dhe ndihmojnë në reduktimin e plagëve dhe njollave. 

I përshtashëm për lëkurë të thatë, e ndjeshme, normale, e kombinuar dhe e yndyrshme, shpërthime hormonale, akne, skuqje, acarim, njolla të errëta

 

1. Përdorimi

Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikoni serumin, aplikohet në mëngjes edhe në darkë.

2. Përbërësit

CENTELLA ASIATICA EXTRACT(731,088.99ppm), GLYCERIN, DIPROPYLENE GLYCOL, PROPANEDIOL, WATER, 1,2-HEXANEDIOL, BUTYLENE GLYCOL, NIACINAMIDE, METHY- LPROPANEDIOL, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, CALA- MINE, CHONDRUS CRISPUS EXTRACT, SACCHARUM OFFICI- NARUM (SUGARCANE) EXTRACT, CENTELLA ASIATICA LEAF EXTRACT, MADECASSOSIDE, BETAINE, PANTHENOL, C12-14 ALKETH-12, TROMETHAMINE, PENTYLENE GLYCOL, ETHYL- HEXYLGLYCERIN, ALLANTOIN, SODIUM PHYTATE, ASIATICO- SIDE, BETA-GLUCAN, CYANOCOBALAMIN, TOCOPHEROL, M- ADECASSIC ACID, ASIATIC ACID, CARBOMER, XANTHAN GUM

  Rovectin Cica Care Clearing Ampoule 30ml
  Rovectin Cica Care Clearing Ampoule 30ml
  Rovectin Cica Care Clearing Ampoule 30ml
  Rovectin Cica Care Clearing Ampoule 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery