Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Rovectin Intense Glow Oil 30ml

Çmimi fillestar
3,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
3,000 Lekë

Vaj Rovectin për riparimin e lëkurës, është një përzierje e pasur e vajit natyral Neroli dhe përbërësve të butë që ushqejnë thellësisht dhe mbrojnë lëkurën tuaj nga dëmtimet. Vaj Rovectin japi lëkurës vitalitet, duke e lënë atë të hidratuar dhe të ndritshme.

Vaj përmban bimësi të buta që ushqejnë lëkurën, duke përfshirë vajin e Nerolit dhe Vitaminën E. Ky vaj për fytyrën absorbohet shpejt për të hidratuar, rikthyer dhe riparuar lëkurën e dëmtuar për ti dhënë lëkurës një pamje më të re dhe të ndritshme. Mund të përdoret vetëm  ose duke e përzierë me produkte të tjera në rutinën tuaj të kujdesit për lëkurës.

Vaji është i lehtë për t'u aplikuar, përthithet shpejt dhe ju lë me një fund të lëmuar.

Vajrat esencialë natyralë janë miqësore me lëkurën dhe depërtojnë thellë në barrierën e lëkurës asnjë lloj irritimi.

Antioksidantë riparojnë lëkurën e dëmtuar dhe japin vitalitet lëkurës duke i dhënë një pamje rinore.

Natural aromatherapy Aroma delikate lehtësojn stresin e lëkurës nga fakëtorët e jashtëm.

Vaj eshte i përshtatshëm sidomos per lëkura të thatë, normale, të kombinuar dhe rrudha.

 

Përbërësit Kryesor:

Vaj Neroli & Squalane: Këto lipide natyrale hidratojnë lëkurën.

Tokoferol: Ky antioksidant me fuqi të lartë detoksifikon lëkurën dhe e forcon atë nga brenda jashtë.

1. Përdorimi

Hidhni 2-3 pika vaj në pëllëmbën e dorës, duke përdorur ngrohtësinë e pëllëmbëve aplikojeni në te gjithë fytyrën dhe më pas aplikoni hidratuesin tuaj.

2. Përbërësit

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, SQUALANE, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) FRUIT OIL, POGOSTEMON CABLIN OIL, ANTHEMIS NOBILIS FLOWER OIL, OCIMUM BASILICUM (BASIL) OIL, HIPPOPHAE RHAMNOIDES OIL, CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FLOWER OIL, BISABOLOL, TOCOPHEROL, LIMONENE, LINALOOL, EUGENOL

  Rovectin Intense Glow Oil 30ml
  Rovectin Intense Glow Oil 30ml
  Rovectin Intense Glow Oil 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery