Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Rovectin Intense Moisture Sun Cream SPF50+ PA++++ 50ml

Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,100 Lekë

Rovectin Intense Moisture Sun Cream SPF50+ PA++++ 50ml  i butë dhe shumë hidratues është i formuluar shkencërisht me hidratues natyralë dhe antioksidantë të fuqishëm që trajtojnë lëkurën tuaj duke formuar një pengesë elastike kundër dëmtimeve te jashtme . Mbaron dhe hidraton njekohesisht lëkurën dhe ndihmon në riparimin e barrierave të dëmtuara të lagështisë. 

Përbërsit kryesor:

Panthenol: I shkëlqyer për mbajtjen e lagështisë në lëkurë. 

Blueweed Seed Oil: Rigjallëron dhe qetëson lëkurën e dëmtuar.

Tokoferoli: I njohur për aftësinë e tij të fuqishme antioksiduese dhe hidraton dhe forcon pengesën e lëkurës.

I testuar klinikisht 

I përshtatshëm për lëkurë të thatë, të ndjeshme, normale dhe mixe.

1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të bollshme në fytyrë pas hidratuesit dhe para makeup-it

2. Përbërësit

WATER, ZINC OXIDE, CYCLOHEXASILOXANE, BUTYLOCTYL SALICYLATE, PROPANEDIOL, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, TITANIUM DIOXIDE, ISODODECANE, DICAPRYLYL ETHER, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, NIACINAMIDE, CAPRYLYL METHICONE, CARDIOSPERMUM HALICACABUM FLOWER/LEAF/VINE EXTRACT, ECHIUM PLANTAGINEUM SEED OIL, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, MAGNESIUM SULFATE, STEARIC ACID, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, POLYGLYCERYL-3 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, 1,2-HEXANEDIOL, ADENOSINE, DICAPRYLYL CARBONATE, MICA, TOCOPHEROL, GLYCERIN, OCTYLDODECANOL, PANTHENOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, GLYCERYL CAPRYLATE, ETHYLENE BRASSYLATE, CAPRYLYL GLYCOL, METHYLDIHYDROJASMONATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENETHYL ALCOHOL, RASPBERRY KETONE, LINALYL ACETATE, IRON OXIDES(CI 77492), IRON OXIDES(CI 77499)

  Rovectin Intense Moisture Sun Cream SPF50+ PA++++ 50ml
  Rovectin Intense Moisture Sun Cream SPF50+ PA++++ 50ml
  Rovectin Intense Moisture Sun Cream SPF50+ PA++++ 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery