Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Rovectin Vita Tone Up Sun Cream SPF50+ PA++++ 50ml

Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,200 Lekë

Një krem mbrojtës dhe mbulues në të njëjtën kohe,  ky produkt hipolergjenik përmban 100% filtra minerale,  për të mbrojtur efektivisht kundër rrezeve UV. Formula e vjen në një ngjyrë rozë, e cila njëtrajtëson tonin e lëkurës dhe lë një finish mat. Mund të përdoret si bazë make-up-i ose si make-up me mbulim të lehtë.  Produkti nuk përmban parabenë, vajra minerale, aroma artificialë, ngjyrues dhe steroidë. Përmban nëntë komplekse vitaminash dhe niacinamide, të cilat kujdesen për lëkurën duke i dhëne ngjyrë dhe vitalitet.

1. Përdorimi

Në fazën e fundit të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës, aplikoni një sasi të përshtatshme në lëkurën tuaj.

2. Përbërësit

Water, Zinc Oxide, Butylene Glycol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Coco-Caprylate/Caprate, Triethoxycaprylylsilane, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Adenosine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Isononyl Isononanoate, Propylheptyl Caprylate, Disteardimonium Hectorite, Pentylene Glycol, Magnesium Sulfate, Iron Oxide Yellow(CI 77492), Silica, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Disiloxane, Hippophae Rhamnoides Water, Polymethylsilsesquioxane, Ethylhexyl Palmitate, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Iron Oxide Yellow, Folic Acid, Squalane, Aureobasidium Pullulans Ferment, Ethylhexylglycerin, Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract, Biotin, Centella Asiatica Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Cyanocobalamin, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Ascorbic Acid, Dimethicone/Phenyl Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Iron Oxide Red(CI 77491), Butyloctyl Salicylate, Cyclohexasiloxane, Lauryl Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Methyl Trimethicone, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Titanium Dioxide(CI 77891), Isododecane, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Pantothenic Acid, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Glycerin, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Hydrogenated Lecithin, Thiamine HCl, Polyhydroxystearic Acid, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Ceramide NP, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Octyldodecanol, Caprylyl Methicone, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Amara (Bitter Almond) Kernel Oil, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/Eicosandioate, Saccharide Isomerate, Pyridoxine, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Water, Isopropyl Titanium Triisostearate, Titanium Dioxide, Iron Oxide Red, Tribehenin, Tocopherol, Disodium EDTA, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract

  Rovectin Vita Tone Up Sun Cream SPF50+ PA++++ 50ml
  Rovectin Vita Tone Up Sun Cream SPF50+ PA++++ 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery