Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma C-Vit Intensive Serum Fiale 10*1,5ML

Çmimi fillestar
3,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
3,200 Lekë
Ampula të reja hidratuese dhe ndriçuese Kjo dozë e vitaminës C të pastër ka një efekt antioksidant, hidratues, anti-rrudhë dhe i kthen lëkurës vitalitetin menjëherë.
Falë enës së saj prej qelqi , vitamina C e pastër ruhet në gjendje perfekte nga drita dhe oksigjeni deri në aplikim.
PËRFITIMET
Shkëlqen dhe rigjallëron lëkurën menjëherë.
Efekt i fuqishëm antioksidant dhe hidratues.
I shkëlqyer për trajtimin e depigmentimit, rosacea, madje edhe për celulitin dhe strijat, pasi vitamina C stimulon sintezën e kolagjenit.
1. Përdorimi

Pastroni dhe tonifikoni lëkurën tuaj.Më pas, tundni ampulën C-Vit Intensive Serum dhe thyeni me kujdes qafën e ampulës në unazën e ngjyrosur.
Derdhni përmbajtjen në pëllëmbën tuaj dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë, qafë dhe dekolte, duke e prekur butësisht.
Aplikoni trajtimin tuaj të rregullt nëse lëkura juaj është normale ose e thatë. Nëse keni lëkurë të kombinuar ose të yndyrshme, mund t'ju duhet të fshini produktin e tepërt me një pecetë menjëherë pas aplikimit të ampulës dhe para se të aplikoni make-up-in tuaj.
Ju mund të përdorni serumin C Vit Intensive herë pas here ose çdo ditë, për të rigjallëruar lëkurën tuaj. Dhe mbani mend se, pasi të hapet ampula, vitamina C e pastër mund të ruhet vetëm për 24 orë.

2. Përbërësit

Vitamin C (propylene glycol, ascorbic acid).

(*) The list of ingredients may be subject to change. We recommend that you refer to the ingredients directly on the product packaging before use.

  Sesderma C-Vit Intensive Serum Fiale 10*1,5ML
  Sesderma C-Vit Intensive Serum Fiale 10*1,5ML

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery