Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Sesderma Resveraderm Antiox. 50 ml

Çmimi fillestar
5,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,500 Lekë
Është sekreti i jetëgjatësisë. Stresi i stilit tonë aktual të jetesës lodh, dëmton dhe plak lëkurën. RESVERADERM ANTIOX është një kombinim i fuqishëm antioksidant me resveratrol, që vjen nga rrushi, i cili rrit mbrojtjen dhe mbron lëkurën, duke ruajtur mirëqenien e saj.
PËRFITIMET
Antioksidant + Anti-moshë
Rrit përgjigjen natyrale antioksiduese
Mbron organizmin nga shenjat e plakjes
Unifikon tonin e lëkurës
Përmirëson hidratimin dhe elasticitetin e lëkurës
1. Përdorimi

Pastroni dhe balanconi lëkurën tuaj .
Aplikoni RESVERADERM ANTIOX Anti-age Concentrate me një masazh të butë në fytyrë, qafë dhe dekolte në mënyrë të barabartë. Merrni sasinë e duhur duke shtypur pompën 3 herë. Mund ta përdorni si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje.
Dhe mos harroni të përdorni krem kundër diellit!

2. Përbërësit

Contains resveratrol liposomes, Epigallocatechin Gallate, idebenone and hyaluronic acid.

  Sesderma Resveraderm Antiox. 50 ml
  Sesderma Resveraderm Antiox. 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery