Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Skin1004 Centella Tone Brightening Cleansing Gel 125 ml

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,700 Lekë

Një larës xhel shkumues që pastron me efikasitet papastertitë dhe makeupin pa hequr nga lëkura nga lipidet e nevojshme. Përmban Centella Asiatica që qetëson lëkurën dhe Madecassoside që ofron veti ndricuese dhe anti inflamatore. Gjithashtu përmban kompleksin Singren që i jep lëkurës shkelqim dhe hidratim.

Nuk përmban alkol/fragrance/vajra esenciale

 Perberesit kryesore

 • Centella Asiatica
 • Niacinamide
 • Madecassoside
 • Panthenol
 • Ekstrakt rrushi

 

1. Përdorimi

Aplikoni nje sasi laresi ne duar dhe shkumojeni ne pellembet e duarve sa te krijohet nje shkume e trashe. Masazhojeni laresin butesisht ne fytyre dhe qafe, para se ta shplani me uje te vaket. Mund te perdoret cdo dite, dy here ne dite.

2. Përbërësit

Centella Asiatica Extract(41%), Water, Lauryl Hydroxysultaine, Glycerin, Disodium Cocoamphodiacetate, Potassium Cocoyl Glycinate, Sodium Chloride, Potassium Cocoate, Sodium Lauroyl Glutamate, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Madecassoside, 1,2-Hexanediol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Niacinamide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Trehalose, Butylene Glycol, Panthenol, Agave Tequilana Leaf Extract, Glucose, Caprylic/Capric Triglyceride, Hexylene Glycol, Pentylene Glycol, Citric Acid, Potassium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA

SHARE

  Skin1004 Centella Tone Brightening Cleansing Gel 125 ml
  Skin1004 Centella Tone Brightening Cleansing Gel 125 ml
  Skin1004 Centella Tone Brightening Cleansing Gel 125 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery