Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Eye Cream 20ml

Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,500 Lekë

Krem antirrudhë për zonën rreth syve me përmbajtje të Bakuchiol-it që është aletrnativa natyrale e retinol-it.

Gjithashtu kujdeset edhe për rrathët e zinj rreth syve dhe qeset e krijuara në atë zonë

Përmban Centella Asiatica të fermentuar nga Madagaskar, Probio-cica të formuluar posaçërisht dhe TECA për të ofruar efekte maksimale qetësuese.
– Ceramide NP, e ngjashme në strukturë me barrierën e lëkurës dhe centella me cilësi të lartë janë formuluar për të përforcuar forcën e barrierës së lëkurës duke rritur perthithjen e lagështirës dhe duke riparuar barrierat e dëmtuara të lëkurës.
1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të përshtatshme të produktit rreth zonës së syve ose në çdo zonë ku jeni të shqetësuar për rrudhat dhe masazhoni butësisht nga brenda në jashtë për të siguruar përthithjen. Rekomandohet përdorimi i këtij produkti përpara se të aplikoni kremra ose hidratues.

2. Përbërësit

Centella Asiatica extract, Glycerin, Butylene Glycol, Dipentaerythrityl Hexa C5-9 Acid Esters, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Squalane, Water (Aqua), Polyglyceryl-3 Distearate, Cetearyl alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Betaine, Butyrospermum parkii (Shea) butter, Heptyl Undecylenate, Lactobacillus/Centella Asiatica extract ferment filtrate, Glyceryl stearate, Bakuchiol, Panthenol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Palmitic Acid, Tromethamine, Stearic Acid, Glyceryl Stearate Citrate, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Macadamia ternifolia seed oil, Sodium Phytate, Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Lecithin, Ceramide NP, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dextrin, Theobroma cacao (Cocoa) extract, Polyglyceryl-10 Myristate, Phytosphingosine, Madecassic Acid, Asiaticoside, Hydrolysed Extensin, Sucrose Distearate, Asiatic Acid, Lauric Acid, Phytosterols, Hydrolysed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Acetyl Hexapeptide-8

  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Eye Cream 20ml
  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Eye Cream 20ml
  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Eye Cream 20ml
  Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Eye Cream 20ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery