Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi i ulur
1,500 Lekë
Size

Një ampulë serum me efekt të menjëhershëm qetësues dhe anti inflamator. Hidraton dhe riparon barrieren e dëmtuar të lëkurës si dhe e mbron atë nga stresoret mjedisorë. Përmban 100% Ekstrakt Centella Asiatica, si përbërës të vetëm.

Nuk permban alkol/fragrancë/ vajra esenciale

Perberesit kryesore

 • Centella Asiatica

 

1. Përdorimi

Aplikoni nje sasi te konsiderueshme serumi ne fytyre dhe ne qafe, dy here ne dite, pas aplikimit te tonikut dhe para aplikimit te kremit.

  Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule
  Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule
  Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule
  Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule
  Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery