Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Skin1004 Madagaskar Centella Light Cleansing Oil 200ml

Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi fillestar
2,500 Lekë
Çmimi i ulur
2,200 Lekë

Një pastrues i lehtë me bazë vajore që shkrin butësisht grimin, papastërtitë, yndyren dhe kremin e diellit pa irrituar zonën e syve. Përberesi kryesor i ketij laresi është Centella Asiatica, që i jep larësit veti qetësuese dhe ushqyese .

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Përbërësit kryesorë:

 • Centella Asiatica
 • Vaj Jojoba
 • Vaj Rosa Damacena

 

1. Përdorimi

Masazhoni butesisht ne forme rrethore nje sasi te vogel te pastruesit ne lekure te thate. Shtoni uje gradualisht duke e emulsifikuar ne lekure derisa te kthehet ne trajte qumeshti. Shplajeni plotesisht nga lekura me uje te bollshem.

2. Përbërësit

Ethylhexyl Stearate, Cetyl Ethylhexanoate, Sorbeth-30 Tetraoleate, Centella Asiatica Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Olea Europaea (Olive) Fuit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Rosa Damascena Flower Oil

  Skin1004 Madagaskar Centella Light Cleansing Oil 200ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Light Cleansing Oil 200ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Light Cleansing Oil 200ml
  Skin1004 Madagaskar Centella Light Cleansing Oil 200ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery