Shko te informacioni mbi produktin
1 4

So Eco Bamboo Scrunchie & Hair Towel

Çmimi fillestar
1,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,100 Lekë

Set me peshqir flokësh dhe 2 scrunchies mikrofibre.

1-Një peshqir flokësh prej mikrofibre i cili ju ndihmon të thani flokët ne mënyë natyrale pas dushit, duke mos e dëmtuar fijen e flokut dhe duke shmangur efektin frizz që ndodh shpesh si pasojë e përdorimit të peshqirëve të zakonshëm.

2-Scrunches me mikrofibra për të thithur lagështinë dhe për të shmangur keputjen.
Zvogëloni kohën e tharjes së flokëve me Brushworks Microfibre Hair Scrunchies. Lëreni që materiali ultra i butë, i ngjashëm me peshqirin, të thithë butësisht lagështinë e tepërt dhe t'i mbajë flokët jashtë fytyrës tuaj ndërsa kryeni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.

  So Eco Bamboo Scrunchie & Hair Towel
  So Eco Bamboo Scrunchie & Hair Towel
  So Eco Bamboo Scrunchie & Hair Towel

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery