Shko te informacioni mbi produktin
1 6

So Eco Exfoliating Bath Set

Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,000 Lekë

Set për eksfolimin e plotë  të  trupit gjatë  procesit të dushit .

Relaksohuni me këto produkte eko-miqësore gjatë  procesit të  dushit. Krijoni një përvojë luksoze  në komoditetin e shtëpisë tuaj. Hiqni butësisht qelizat e vdekura të lëkurës për të pasur një pamje  të freskët dhe rrezatuese, ndërkohë që jeni miqësor me planetin me materialet e tyre ekologjike.  Guri Lava, i njohur për vetitë e tij eksfoluese, largon në mënyrë efektive lëkurën e ashpër dhe kallot nga këmbët tuaja. Dorezat dhe sfungjeri eksfolues shoqërues ofrojnë eksfolim të butë por të plotë për pjesën tjetër të trupit. Për të kompletuar paketën, një shirit i butë dhe i këndshëm  i mban flokët tuaj larg fytyrës gjatë sesioneve tuaja të kujdesit ndaj trupit.

  So Eco Exfoliating Bath Set
  So Eco Exfoliating Bath Set
  So Eco Exfoliating Bath Set
  So Eco Exfoliating Bath Set
  So Eco Exfoliating Bath Set

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery