Shko te informacioni mbi produktin
1 7

So Eco Exfoliating Bath Sponges 2 Pack

Çmimi fillestar
1,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,000 Lekë
Një paketë dyshe me sfungjerë eksfolues për banjë, me teksturë për të eksfoluar lëkurën duke ofruar një fund të butë si të mëndafshtë. Këto sfungjerë largojnë butësisht lëkurën e thatë dhe zhbllokojnë poret, duke pastruar toksinat dhe papastërtitë, duke zbuluar lëkurë të shëndetshme me shkëlqim. Paketa përfshin dy madhësi, të vogla (12 x 7,5 cm) e cila është me teksturë në të dy anët. E madhe (12 x 12 cm) e cila është teksturuar në njërën anë ndërsa ana e pasme është e butë prej kadifeje. Sigurimi i një opsioni për sfungjerët që do të përdoren për fytyrën ose trupin për të hequr butësisht papastërtitë, vajin dhe papastërtitë për një pastrim freskues.

Me dy anë
Efektive dhe e butë
Eksfoliues
Ambalazhim pa plastikë
  So Eco Exfoliating Bath Sponges 2 Pack
  So Eco Exfoliating Bath Sponges 2 Pack
  So Eco Exfoliating Bath Sponges 2 Pack
  So Eco Exfoliating Bath Sponges 2 Pack
  So Eco Exfoliating Bath Sponges 2 Pack
  So Eco Exfoliating Bath Sponges 2 Pack
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery