Shko te informacioni mbi produktin
1 5

So Eco Eye & Brow Set

Çmimi fillestar
1,000 Lekë
Çmimi fillestar
2,000 Lekë
Çmimi i ulur
1,000 Lekë

Set me furca për grimin e syve.

Këto furça So Eco Eye & Brow janë jashtëzakonisht të buta dhe delikate me fytyrën tuaj. Ky është seti i duhur i syve dhe vetullave që ju lejon të përhapni  pa problem produkte në trajtë likuide, pluhur apo  kremi në sy dhe vetulla. Seti përfshin  4 furça për aplikimin e tonit të syve me qime të buta  që do t'ju ndihmojnë të kombinoni grimin me pamjen tuaj. Gjithashtu edhe 2 furca për stilimin e vetullave. Furcat janë të punuara  me kujdes me materiale të cilësisë së lartë me praktika të qëndrueshme, duke ofruar një përvojë luksoze dhe jetëgjatë. Pavarësisht nëse jeni një amator i grimit ose një artist profesionist, këto furça janë aksesori juaj ideal për përzierjen e përsosur, vetullat e skalitura dhe pamjen magjepsëse.

  So Eco Eye & Brow Set
  So Eco Eye & Brow Set
  So Eco Eye & Brow Set
  So Eco Eye & Brow Set

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery