Shko te informacioni mbi produktin
1 6

So Eco Gentle Facial Buffer

Çmimi fillestar
400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
400 Lekë

Disketë pambuku për pastrimin e fytyrës.

Krijoni lëkurë të shëndetshme dhe të shndritshme me tamponin e butë të fytyrës So Eco! I dizenjuar me 100% pambuk natyral, heq butësisht dhe në mënyrë efektive papastërtitë, yndyrën e tepërt dhe grimin për lëkurë të pastruar dhe të rifreskuar. Ideale edhe për lëkurat e ndjeshme, kjo disketë mund të përdoret çdo ditë. Duke kombinuar butësinë e pambukut natyral dhe vetitë eksfoluese të lirit, ky aksesor  për kujdesin e lëkurës largon qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë, duke krijuar një pamje të freskët dhe me shkëlqim. Ky tampon është i lehtë për t'u përdorur dhe mund të kombinohet me pastruesin tuaj të preferuar për një rutinë të përmirësuar të kujdesit të lëkurës. Fijet natyrale të tamponit eksfolojnë në mënyrë delikate lëkurën tuaj dhe lëvizja e butë e masazhit ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut, duke nxitur një ndjenjë relaksi.

  So Eco Gentle Facial Buffer
  So Eco Gentle Facial Buffer
  So Eco Gentle Facial Buffer
  So Eco Gentle Facial Buffer
  So Eco Gentle Facial Buffer

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery