Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Synergy Therm Anti-Spot Routine

Çmimi fillestar
5,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,000 Lekë

Seti ANTI-SPOT ROUTINE është zgjidhja ideale për ata që duan të luftojnë dhe parandalojnë shfaqjen e njollave të shkaktuara nga ekspozimi në diell, melasma apo aknet.

Seti përmban:

SERUM RADIANCE, me Vitaminë C dhe Hexapeptide, me efekt ndricues dhe zbardhues
duke i rikthyer lëkurës shkëlqimin e saj natyral.


SERUM FLAWLESS është i formuluar me Acid Tranexamic, Arbutin, Acid Glikolik dhe Niacinamide të cilat targetojnë njollat kafe dhe nuk lejojnë shfaqjen e njollave të reja në lëkurë.


REVIVE SERUM, përmban Retinal, me efekt anti-rrudhë, kundër njollave duke përmirësuar teksturën e lëkurës.

  Synergy Therm Anti-Spot Routine
  Synergy Therm Anti-Spot Routine
  Synergy Therm Anti-Spot Routine
  Synergy Therm Anti-Spot Routine

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery