Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Synergy Therm Azelaic Serum 30ml

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë

Serumi përmban 10% Acid Azelaik i cili redukton hiperpigmentimin dhe i jep shkëlqim lëkurës.

Zgjidhja ideale për reduktimin e njollave dhe njëtrajtësimin e ngjyrës të lëkurës pasi vepron drejtpërdrejt në melanocite. 

Krijuar gjithashtu për të reduktuar sebumin, shenjat e rosaceas  duke minimizuar skuqjen.

Rekomandohet për përdorim të përditshëm në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

1. Përdorimi

Aplikoni 4-5 pika në lëkurë të pastër duke shmangur zonën e syve dhe buzëve.
Mund të përdoret në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Butylene Glycol, Azelaic Acid, Lecithin,
Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Xanthan Gum, Atelocollagen, Sodium Chondroitin
Sulfate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

  Synergy Therm Azelaic Serum 30ml
  Synergy Therm Azelaic Serum 30ml
  Synergy Therm Azelaic Serum 30ml
  Synergy Therm Azelaic Serum 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery