Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Synergy Therm Bakuchiol Serum 30ml

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,900 Lekë

Krijuar si një alternativë natyrale ndaj retinolit, ky serum kombinon fuqinë e Bakuchiol-it me vetitë riparuese të Centella Asiatica duke rigjeneruar qelizat e lëkurës dhe duke reduktuar dukshëm rrudhat ekzistuese.

Ideal për të gjitha llojet e lëkurave, duke përfshirë gratë shtatzëna dhe ato që ushqejnë fëmijën me gji.

Rezultati pas përdorimit është një lekurë më e re, më e ndritshme, më e njëtrajtshme dhe pa rrezik irritimi sic mund të ndodhë me retinolin.

1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në mbrëmje në lëkurë të pastër, duke shmangur zonën e syve dhe buzëve.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Caprylyl Caprylate, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycerin,
Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Imperata Cylindrica Root Extract,
Phenoxyethanol, Bakuchiol, Niacinamide, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica
Extract, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Sodium Citrate, Citric Acid,
Aminopropanol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Acetyl Hexapeptide-8.

  Synergy Therm Bakuchiol Serum 30ml
  Synergy Therm Bakuchiol Serum 30ml
  Synergy Therm Bakuchiol Serum 30ml
  Synergy Therm Bakuchiol Serum 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery