Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Synergy Therm Foaming Cleanser 250 ml

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,600 Lekë

Foaming Facial Cleanser është një pastrues ne trajte shkumë me një formulë inovative që kombinon Alfahidroksi Acidet, Aloe Verën dhe Panthenolin. 

Shkumë e butë por efektive që pastron në thellësi, duke hequr makeup-in dhe papastërtitë pa e tharë apo irrituar lëkurën.

Alfahidroksi Acidet kanë efekt eksfoliues, ndërsa Aloe Vera dhe Panthenol kanë efekt hidratues, qetësues dhe anti-inflamator.

Rekomandohet në mëngjes dhe në mbrëmje, duke e lënë lëkurën të pastër, të freskët dhe të rigjallëruar.

* Produkt i testuar dermatologjikisht
* 0% Parabenë
* 0% Ngjyra artificiale
* 0% Vajra minerale

1. Përdorimi

Aplikoni shkumën në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht me lëvizje rrethore dhe shpëlajeni me ujë të vakët.
Rekomandohet në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje në rutinën tuaj të përditshme.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Polyglyceryl-4 Caprate, Phenoxyethanol, Panthenol, Aloe
Barbadensis Leaf Juice, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Parfum, Saccharum Officinarum
Extract, Ethylhexylglycerin, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract,
Acer Saccharum Extract, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

  Synergy Therm Foaming Cleanser 250 ml
  Synergy Therm Foaming Cleanser 250 ml
  Synergy Therm Foaming Cleanser 250 ml
  Synergy Therm Foaming Cleanser 250 ml
  Synergy Therm Foaming Cleanser 250 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery