Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Synergy Therm Hydrate Serum 30ml

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,600 Lekë

Serum hidratues formuluar me 3 lloje të Acidit Hyaluronik dhe Provitaminës B5, duke siguruar hidratim të lartë dhe afatgjatë deri në shtresat më të thella në lëkurë. 

Acidi i trefishtë hialuronik:
Pesha e ulët molekulare (LMW): Depërton thellë për t'u hidratuar nga brenda.

Pesha molekulare e mesme (MLW): Ofron lagështi të nivelit të mesëm për një pamje të shëndetëshme dhe të freskët.

Peshë molekulare e lartë (HMW): natriumi me kapsulë të tipit mikrosferë: Lirohet gradualisht, ofron hidratim të qëndrueshëm gjatë gjithë ditës, duke e mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar.

Panthenol (Pro-Vitamina B5): Panthenoli është një magnet i lagështisë, ka efekt qetësues, rigjenerues, hidratues dhe anti-inflamator.

* Produkt i testuar dermatologjikisht
* 0% Parabenë
* 0% Ngjyra Artificiale
* 0% Vajra Minerale
* 0% Parfum

1. Përdorimi

Aplikoni 4-5 pika në lëkurë të pastruar duke e masazhuar derisa të përthithet.
Mund të përdoret çdo ditë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Betaine,
Propanediol, Phenoxyethanol, Sodium PCA, Sucrose Palmitate, Ammonium
Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate,
Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Potassium Sorbate.

  Synergy Therm Hydrate Serum 30ml
  Synergy Therm Hydrate Serum 30ml
  Synergy Therm Hydrate Serum 30ml
  Synergy Therm Hydrate Serum 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery