Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Synergy Therm Nourish Routine Set

Çmimi fillestar
4,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,900 Lekë

Seti përmban:

In Balance Toner (100 ml) është një tonik balancues dhe hidratues i formuluar me Aminoacide dhe Acid Hialuronik, krijuar për të rivendosur dhe ruajtur hidratimin optimal të lëkurës.

Ky tonik i butë por efektiv jo vetëm që balancon pH-në e lëkurës, por edhe përgatit lëkuren për hapat e mëvonshëm të kujdesit të lëkurës, duke maksimizuar përthithjen dhe efektivitetin e produkteve të aplikuara më pas.

Ekstrakti i Tërshërës dhe Aminoacidet stimulojnë prodhimin e kolagjenit.
Acidi hialuronik e mban lëkurën të hidratuar për një kohë të gjatë.
Faktorët natyralë hidratues në përbërjen e tij ndihmojnë në mbajtjen e ujit në inde, duke mos lejuar  dehidratimin e lëkurës.

Hydrate Serum (30ml) Serum hidratues formuluar me 3 lloje të Acidit Hyaluronik dhe Provitaminës B5, duke siguruar hidratim të lartë dhe afatgjatë deri në shtresat më të thella në lëkurë.

Acidi i trefishtë hialuronik:
Pesha e ulët molekulare (LMW): Depërton thellë për t'u hidratuar nga brenda.
Pesha molekulare e mesme (MLW): Ofron lagështi të nivelit të mesëm për një pamje të shëndetëshme dhe të freskët.                                                                                             
 Peshë molekulare e lartë (HMW)): Hialuronat natriumi me kapsulë të tipit mikrosferë: Lirohet gradualisht, ofron hidratim të qëndrueshëm gjatë gjithë ditës, duke e mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar.
Panthenol (Pro-Vitamina B5): Panthenoli është një magnet i lagështisë, ka efekt qetësues, rigjenerues, hidratues dhe anti-inflamator.

me tre lloje të Acidit Hyaluronik, siguron hidratim të thellë/ afatgjatë dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës.

 10% Acid Azelaik (30ml) i cili redukton hiperpigmentimin dhe i jep shkëlqim lëkurës.

Zgjidhja ideale për reduktimin e njollave dhe njëtrajtësimin e ngjyrës të lëkurës pasi vepron drejtpërdrejt në melanocite. 

Krijuar gjithashtu për të reduktuar sebumin, shenjat e rosaceas  duke minimizuar skuqjen.

Rekomandohet për përdorim të përditshëm në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

Seti NOURISH ROUTINE ofron nje rutinë të plotë me efekt hidratues dhe  rekomandohet edhe për lëkura të thata, pa shkëlqim.

  Synergy Therm Nourish Routine Set
  Synergy Therm Nourish Routine Set
  Synergy Therm Nourish Routine Set
  Synergy Therm Nourish Routine Set

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery