Shko te informacioni mbi produktin
1 7

Synergy Therm Thermal Micellar Water 250ml

Çmimi fillestar
1,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,100 Lekë

Ujë Micellar me Niacinamide (Vitamin B3) dhe Betainë, formuluar për të hequr në mënyrë efektive makeup-in dhe të gjitha papastërtitë e lëkurës.

Niacinamidi ka efekt hidratues, ndihmon në kontrollin e sebumit, ruan barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe redukton skuqjen.
Betaina ka efekt hidratues, qetësues, anti-inflamator dhe anti-rrudhë.

Ideal për përdorim të përditshëm, Uji Micellar Termik e lë lëkurën të pastër, të freskët dhe të qetësuar, pa shkaktuar tharje apo irritim.

* Produkt i testuar dermatologjikisht
* 0% Parabenë
* 0% Ngjyra Artificiale

1. Përdorimi

Aplikojeni në zonën e fytyrës dhe qafës dhe masazhojeni butësisht deri sa grimi të hiqet plotësisht.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Nitrogen.

  Synergy Therm Thermal Micellar Water 250ml
  Synergy Therm Thermal Micellar Water 250ml
  Synergy Therm Thermal Micellar Water 250ml
  Synergy Therm Thermal Micellar Water 250ml
  Synergy Therm Thermal Micellar Water 250ml
  Synergy Therm Thermal Micellar Water 250ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery