Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Synergy Therm Rich Body Cream 250 ml

Çmimi fillestar
1,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,300 Lekë

Krem trupi me Ceramide dhe Vitaminë E për lëkura të ndjeshme dhe të thata.

Efekt i lartë hidratues dhe ushqyes duke i rikthyer elasticitetin lëkurës.
Kremi përthithet shpejt, duke e lënë lëkurën e butë, të hidratuar mirë, pa mbetje yndyrore.

Përbërësit kryesorë, të tillë si Ceramidet, ndihmojnë në mbrojtjen e  barrierës natyrale të lëkurës, ndërsa vitamina E ofron veti të fuqishme hidratuese dhe antioksiduese, duke mbrojtur lëkurën nga faktorët e dëmshëm mjedisor.

Ky krem është perfekt për përdorim të përditshëm, duke i dhënë lëkurës tuaj të thatë dhe të ndjeshme kujdesin që i nevojitet.

1. Përdorimi

Aplikojeni në trup duke e masazhuar butësisht derisa të përthithet plotësisht.

2. Përbërësit

Aqua/ Thermal Water, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Olivate,
Sorbitan Olivate, Cera Alba, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii Butter, Persea Gratissima Oil,
Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Tocopheryl Acetate,
Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Parfum, Trehalose, Limonene, Ethylhexylglycerin,
Octyldodecanol, Citral, Hydrogenated Lecithin, Phytosterols, Ceramide NS.

  Synergy Therm Rich Body Cream 250 ml
  Synergy Therm Rich Body Cream 250 ml
  Synergy Therm Rich Body Cream 250 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery