Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Trinova Argan Keratin Oil 100 ml

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë
Vaj i përbërë nga Argani dhe Keratina me funksion kryesor riparimin e flokëve të dobët dhe të dëmtuar.
Vaji i arganit :
✓Ushqen flokët nga rrënja në majë, i forcon dhe ndihmon në riparimin e tyre
✓Hidraton flokët në mënyrë natyrale dhe parandalon ngatërresat si dhe ofron lehtësi në krehje
✓Balancon nivelin e yndyrës sidomos në flokët tepër të yndyrshëm
✓Mbron flokët nga efektet e plakjes

 Ingredienti tjetër i këtij vaji,Keratina:
✓Depërton shpejt në flokët tuaj dhe i strukturon ato, duke i bërë më të lëmuara dhe më me shkëlqim
✓Ristrukturon shtresën e flokëve dhe parandalon thyerjen e tyre dhe krijimin e majave dyshe
Përdorimi: Hidhni pak produkt në dorën tuaj dhe shpërndajeni me pëllëmbën tuaj mbi flokë. Aplikojeni në flokë të thatë ose të lagur si një kujdes pa shpëlarje.
1. Përdorimi

Hidhni 1 sasi vogël të produktit në dorë, shpërndajeni në dorë me pëllëmbën tuaj dhe aplikojeni në flokë të thatë ose gjysëm ta thatë dhe mos e shplani.

2. Përbërësit

Cyclopentasiloxane, dimethiconol, hydrolyzed keratin, parfum, argania spinosa kemel oil, phenoxyethanol

  Trinova Argan Keratin Oil 100 ml
  Trinova Argan Keratin Oil 100 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery