Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Youth Lab Peptides Spring Hydra-Gel Eye Patches 60 copë

Çmimi fillestar
5,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,200 Lekë

Patches për sytë Peptides Spring Hydra Gel Hydra Gel janë të përbërë nga materiali inovativ hidraxhel që prek në mënyrë të përsosur lëkurën, për ristrukturimin total të zonës së syrit në vetëm 20 minuta!

Një “Burim Peptidik” i vërtetë, që ripërtërin vijat e holla dhe rrudhat dhe rrathët e errët ndërkohë që hidraton dhe qetëson lëkurën e dehidratuar. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato të ndjeshme. Në një vazo praktike me 30 pateches dhe me një spatul.

 • Qëndrueshmëri e menjëhershme: pasi përmban Hexapeptide, Pentapeptide dhe Oligopeptides, të cilat kontribuojnë në parandalimin e vijave të holla dhe zvogëlimin e rrudhave ekzistuese
 • Zbutja e rrudhave: falë Acetil Hexapeptide-8
 • Hidratim: arrihet me Tripeptide dhe Pentapeptide, të cilat nxisin organizmin për të prodhuar Acidin e tij Hialuronik në një mënyrë natyrale dhe parandalojnë dehidratimin me Allantoin, i cili rikthen menjëherë nivelet e hidratimit në lëkurë.
 • Qetësues: falë Allantoin, i njohur gjithashtu për vetitë e tij qetësuese, keratolitike dhe shëruese, i cili targeton menjëherë irritimet dhe inkurajon krijimin e indeve të reja dhe të shëndetshme.

Testuar dermatologjikisht. Pa paraben, gluten, silikon, vaj parafinë, fenoksietanol.

1. Përdorimi

Përdorni spatulën e përfshirë për të ngritur butësisht një patch. Vendoseni në lëkurën e pastruar në zonën poshtë secilit sy. Lëreni të veprojë për 20-30 minuta. Hiqni patch-in xhelatinoz dhe butësisht shtypni produktin e tepërt me gishtat tuaj derisa të thithet plotësisht nga lëkura. Aplikojeni çdo ditë si një trajtim mujor ose sa herë që është e nevojshme. Çdo patch është për një përdorim.

2. Përbërësit

Water, Glycerin, Carrageenan, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Oligopeptide-29, Oligopeptide-32, Palmitoyl Pentapeptide-4, Allantoin, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Pentylene Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Arginine, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Potassium Chloride, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Sucrose, Dipotassium Glycyrrhizate, Caprylyl Glycol, Cellulose Gum, Propanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Calcium Lactate, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol, Calcium Chloride, Chromium Oxide Greens, Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide, Chlorphenesin, Disodium EDTΑ

  Youth Lab Peptides Spring Hydra-Gel Eye Patches 60 copë
  Youth Lab Peptides Spring Hydra-Gel Eye Patches 60 copë
  Youth Lab Peptides Spring Hydra-Gel Eye Patches 60 copë
  Youth Lab Peptides Spring Hydra-Gel Eye Patches 60 copë

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery