Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Youth Lab Retinol Reboot Eye Serum 15ml

Çmimi fillestar
5,450 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,450 Lekë

Retinol Reboot Eye Serum është një serum i fortë rigjenerues i syve me vitaminë A të gjeneratës së re. Redukton linjat e imëta, rrudhat dhe, jep efekt tërheqës dhe hidraton, duke ofruar me aplikimin e tij 360° – shkëlqim në të gjithë zonën e syve, duke përfshirë qepallat. I disponueshme në një ambalazh premium, hermetik! Duke zgjedhur një ambalazh hermetik shmangim kontaminimin, dehidratimin dhe gjithashtu oksidimin e kremit nga ekspozimi i ajrit dhe kontakti me duart.

Vepron tek:

 • Linjat e holla & rrudhat
 • Mungesa e qëndrueshmërisë
 • Toni i pabarabartë i lëkurës
 • Redukton linjat e holla në qoshet e syve te krijuara nga shprehjet e fytyrës
1. Përdorimi

Aplikojeni çdo natë në zonën e syve dhe qepallave. Nëse aplikohet gjatë ditës, atëherë aplikoni një krem me mbrojtje të lartë nga dielli, i përshtatshëm për zonën e syve.

Studimi oftalmologjik dhe dermatologjik nuk ka treguar irritim për:

Sytë me prirje për acarim
Përdoruesit e lenteve të kontaktit

2. Përbërësit

Aqua, Glycerin, Propanediol, Meadowfoam Delta-Lactone, Ethyl Oleate, Diisopropyl Adipate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Synthetic Fluorphlogopite, Isopropyl Palmitate, Hydroxypinacolone Retinoate, Trehalose, Urea, Serine, Pentylene Glycol, Glyceryl Polyacrylate, Algin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Pullulan, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Hyaluronic Acid, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Palmitoyl Tripeptide-5, Panthenol, Dunaliella Salina Extract, Swertia Chirata Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Pentylene Glycol, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Squalane, Sodium Metabisulfite, Parfum, Chlorphenesin, Microcrystalline Cellulose, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Lecithin, Phenoxyethanol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Pantolactone, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Titanium Dioxide (CI 77891).

  Youth Lab Retinol Reboot Eye Serum 15ml
  Youth Lab Retinol Reboot Eye Serum 15ml
  Youth Lab Retinol Reboot Eye Serum 15ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery