Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Youth Lab Youth Shot for Eyes 15ml

Çmimi fillestar
4,980 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,980 Lekë

Krem për sytë për shkëlqim dhe qëndrueshmëri të menjëhershme. Ofron një pamje dukshëm më të freskët dhe më rinore.

E pajisur me një aplikator ergonomik, ofron freski, ndihmon në masazhimin rreth syve gjatë përdorimit, në mënyrë që të nxisë mikroqarkullimin dhe të relaksojë konturin e syve.

Një “mjet masazhimi” i frymëzuar nga krioterapia për të tonifikuar, zbutur dhe qetësuar zonën e syve. Aplikuesi është i përbërë nga një përzierja metalesh, nën emrin e markës Zamak, që rrjedh nga inicialet: Ζ (zink) – Α (alumin) – ΜA (magnez) – Κ (bakër).

Efikasiteti i provuar klinikisht.

 • Ekstrakti i bimës Herbaceous që nxit mikroqarkullimin dhe rrit dendësinë e koriumit, duke zvogëluar fryrjen dhe rrathët e errët.
 • Vitamina C e stabilizuar, antioksidant natyral që rrit prodhimin e kolagjenit, zvogëlon rrathët e errët.
 • Vitamina C, kur stabilizohet, nuk oksidohet si Vitamina C klasike, prandaj ruan të gjithë efektin e saj.
 • Ekstrakti i Chicory-s, ekstrakt natyral që nxit tonifikimin e menjëhershëm të lëkurës, ndërsa në planin afatgjatë rrit prodhimin e kolagjenit, duke e bërë lëkurën të duket më e plotë.

*92% e përdoruesve deklarojnë se kanë patur rezultate shumë të kënaqshme.

1. Përdorimi

Vendosni dy pika të produktit duke filluar nga këndi i brendshëm i zonës së syve, drejt zonës së jashtme.

Përdorni aplikuesin deri në këndin e jashtëm. Përsëriteni deri në 4 herë. Përfundoni procesin duke u siguruar që është përthithur i gjithë produkti.

2. Përbërësit

Aqua, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Olivate, Coco Caprylate / Caprate, Sorbitan Olivate, Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide (CI 77891), Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Caprylic / Capric Triglycerides, Chicorium Intybus Root Oligosaccharides, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Papaver Rhoeas Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betaine, Proline, Serine, Inositol, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caesalpinia Spinosa Gum, Carbomer, Gellan Gum, Dimethicone Crosspolymer, Phenylpropanol, Caprylyl Glycol, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Tin Oxide, Mica (CI 77019), L-arginine, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Parfum, Linalool, Geraniol, Coumarin

  Youth Lab Youth Shot for Eyes 15ml
  Youth Lab Youth Shot for Eyes 15ml
  Youth Lab Youth Shot for Eyes 15ml
  Youth Lab Youth Shot for Eyes 15ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery